Pogorzałki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
229 000 PLN

Oferujemy w pełni uzbrojoną (kanalizacja, woda, prąd, gaz) działkę rolną nr 371/4, o powierzchni 3063m2 (wymiary 30x100m), w miejscowości Pogorzałki z dojazdem drogą asfaltową (droga powiatowa).

Nieruchomość posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy na dwa domy jednorodzinne oraz dwa garaże (nie ma konieczności budowy wszystkich budynków). Powyższa decyzja może zostać przeniesiona na nabywcę, dzięki czemu nabywca zyska na czasie i oszczędzi nerwów związanych z przechodzeniem przez całą procedurę uzyskiwania niezbędnych pozwoleń.

Działka położona w atrakcyjnej lokalizacji, ok 20km od Białegostoku w gm. Dobrzyniewo Duże.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Katarzyna Grecka

Katarzyna Grecka

Dyrektor Oddziału

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę In-Home Katarzyna Grecka dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest In-Home Katarzyna Grecka z siedzibą przy Kaczorowskiego 7, lok.23 U, 15-375 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres katarzyna.grecka@in-home.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty nieruchomości w jednym miejscu

Najlepsze oferty nieruchomości z Białegostoku i okolicy.
Zapraszamy!