Białystok, Dziesięciny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
100 000 PLN
Powierzchnia
26 m2

Prezentowany lokal znajduje się w samym centrum osiedla dziesięciny, na co dzień budynek jest oblegany przez klientów, co klarownie przekłada się na dobre prosperowanie położonych tam lokali.

Budynek jest nadzorowany elektronicznie, odciąża to właścicieli w sferze czynszu, gdyż znacznie go obniża.

Oferowany lokal jest w pełni wyposażony. Znajdują się tam meble podświetlane, co uwydatnia sprzedawane w lokalu towary. Na wejściu poza kratami zabezpieczającymi znajduje się czujnik kontrolny. Na dachu znajduje się antena satelitarna należąca do lokalu, która umożliwia podłączenie telewizji satelitarnej. Od wewnętrznej strony witryn zawieszone są rolety. Przy suficie znajduje się nagłośnienie wbudowane w ściany lokalu, sześć dobrej jakości niewidocznych na pierwszy rzut oka głośników, pozwala w pełni nagłośnić lokal. Aneks znajdujący się wewnątrz posiada dostęp do ciepłej wody.

Jest to miejsce znane i cenione przez sektor usług w Białymstoku, idealne pod inwestycję bądź do użytku własnej firmy.

Okazyjna cena!

***Umów się już dziś na prezentację***

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
Natalia Dawidowicz

Natalia Dawidowicz

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę In-Home Katarzyna Grecka dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest In-Home Katarzyna Grecka z siedzibą przy Kaczorowskiego 7, lok.23 U, 15-375 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres katarzyna.grecka@in-home.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty nieruchomości w jednym miejscu

Najlepsze oferty nieruchomości z Białegostoku i okolicy.
Zapraszamy!