Podleńce

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
243 000 PLN

Oferujemy Państwu dużą, świetnie położoną działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz niezbędnymi urządzeniami budowlanymi w miejscowości Podleńce - 1km od Nowego Aleksandrowa.

Nieruchomość o powierzchni 2705m2 ma kształt prostokąta o wymiarach około 81x33,4m.

Działka jest położona w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych, pól i lasu, co tworzy idealną przestrzeń na rozpoczęcie budowy własnego domu, w którym będzie można odpocząć od zgiełku miasta, po pracy.

Działka znajduje się jedynie 11km od Białegostoku, a dojazd jest bardzo komfortowy i szybki.

Dla nieruchomości rozpoczęto procedurę wytyczania drogi dojazdowej (100m od drogi asfaltowej). Media (woda i prąd) znajdują się w odległości ok 100m. Istnieją także plany rozbudowy sieci kanalizacyjnej w miejscowości Podleńce.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Brak drogi
  • Komunikacja: Autobus
Katarzyna Grecka

Katarzyna Grecka

Dyrektor Oddziału

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę In-Home Katarzyna Grecka dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest In-Home Katarzyna Grecka z siedzibą przy Kaczorowskiego 7, lok.23 U, 15-375 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres katarzyna.grecka@in-home.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty nieruchomości w jednym miejscu

Najlepsze oferty nieruchomości z Białegostoku i okolicy.
Zapraszamy!