DOM
na
SPRZEDAŻ
120 000 PLN
0 /m2
SZESZYŁY
Opis
Prezentowany dom z działką to ukłon w stronę osób szukających ciszy, spokoju i odpoczynku na łonie natury.

Na działce usytuowano murowany dom oraz pomieszczenie gospodarcze zbudowane z bali drewnianych. Murowany budynek mieszkalny składa się z parteru i poddasza. Dach kryty eternitem, okna drewniane w dobrym stanie technicznym.

Przestrzeń parteru jest w pełni funkcjonalna. Znajdziemy tu kuchnię, dwie sypialnie, łazienkę z prysznicem oraz korytarz. Z holu dwa oddzielne wejścia prowadzą do piwnicy oraz na poddasze.Drewniana podłoga daje również wiele możliwości aranżacyjnych i jest w stanie służyć za doskonałe tło dla różnych tendencji wnętrzarskich – sprawdzi się zarówno tam, gdzie ma być elegancko, jak i tam, gdzie chcemy surowego, industrialnego charakteru. Strych nie jest używany, ale z łatwością można go zaadaptować na przestrzeń mieszkalną.

Dom ma powierzchnię 60 m2 (parter). Działka ma powierzchnię 2640 m2, jest w pełni uzbrojona i przystosowana do mieszkania. Ogrzewanie tradycyjne – drewno lub węgiel. Ogrzewanie wody - za pomocą bojlera typu c.w.u , Woda – z sieci miejskiej. Szambo + energia elektryczna.

Najbliższa miejscowość - Boćki położona jest w odległości 8 km. Bielsk Podlaski jest w odległości 25km, zaś Białystok oddalony jest o 70km.

Prezentowany dom to nieruchomość z dużym potencjałem dla kreatywnego inwestora i architekta.
Szczegóły oferty

Cena120 000 PLN

Powierzchnia2 640 m2

Powierzchnia użytkowa64 m2

Powierzchnia działki2 640 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi2

Liczba pięter1

Stan budynkuDo adaptacji